Imobiliare Valea Prahovei
Sport

Programul Cupei Mondiale de Escaladă pe Gheaţă

– Miercuri, 6 februarie 2013 –
Ora            Activitate            Locul
17:00 – 20:00         Înregistrarea concurenţilor    Hotelul CPPI
Check-in / Cazare
Extragerea numerelor
– Joi, 7 Februarie 2013 –
9:00– 12:00        Înregistrarea concurenţilor    Hotelul CPPI
Check-in / Cazare
Extragerea numerelor
12:00 – 13:00        Masa de Prânz            Restaurantul CPPI
13:00 – 13:30        Conferinţă de presă        Primăria Buşteni sau                                 Centrul Cultural
13:30 – 14:30        Ceremonia de deschidere,    Centrul Cultural
întâmpinarea atleţilor,
oficialilor, route setterilor,
arbitrilor
Şedinţa tehnică
Prezentarea listei de start
Calificările Dificultate – Masculin
15:00 – 15:30        Deschiderea zonei de izolare:    Telescaun Kalinderu
Dificultate Masculin –         (Izolare)
Open; categorie
împărţită în două grupuri
Încălzire
– 15:30 –        Închiderea izolării        Telescaun Kalinderu
Verificarea atleţilor lipsă.    (Izolare)
15:35 – 15:50        Vizualizarea traseului        Structura de gheaţă
16:00 – 20:00        Competiţia            Structura de gheaţă
– 20:15 –        Rezultatele            Structura de gheaţă
– Vineri, 8 februarie 2013 –
Calificările Dificultate – Feminin
08:00            Izolarea se deschide        Telescaun  Kalinderu
Încălzire            (Izolare)
08:30            Izolarea se închide        Telescaun  Kalinderu
Verificarea sportivilor lipsă    (Izolare).
08:35- 08:50        Vizualizarea traseului        Structura de gheaţă
09:00- 12:30        Competiţia            Structura de gheaţă
– 12:30 –        Rezultatele            Structura de gheaţă
Semi-Finale Dificultate Masculin
13:30 – 14:00        Izolarea se deschide        Structura de gheaţă
Încălzire
–14:00–        Izolarea se închide        Structura de gheaţă
Verificarea sportivilor lipsă.
14:05-14:20        Vizualizarea traseului        Structura de gheaţă
14:30-17:30        Competiţia            Structura de gheaţă
-17:30-            Rezultatele            Structura de gheaţă
Semi-Finale Dificultate Feminin
18:00 – 18:30        Izolarea se deschide        Structura de gheaţă
–18:30–        Izolarea se închide        Structura de gheaţă
Verificarea sportivilor lipsă.
18:35-18:50        Vizualizarea traseului        Structura de gheaţă
19:00-21:30        Competiţia            Structura de gheaţă
-21:30-            Rezultatele            Structura de gheaţă
– Sâmbătă, 9 februarie 2013 –
9:00-10:00        Calificări şi Semi Finala        Structura de gheaţă
Viteză Feminin            Viteză
10:00-12:00        Calificări şi Semi Finala        Structura de gheaţă
Viteză Masculin            Viteză
12:00-12:30        Finala – Viteză Feminin        Structura de gheaţă                                 Viteză
12:30-13:00        Finala – Viteză Masculin    Structura de gheaţă                                 Viteză
Finala Dificultate Feminin
13:30-14:00        Izolarea se deschide        Telescaun  Kalinderu
Încălzire
-14:00-            Izolarea se închide        Telescaun  Kalinderu
Verificarea atleţilor lipsă.
14:05 – 14:20        Vizualizarea traseului        Structura de gheaţă
14:30 – 16:00        Competiţia            Structura de gheaţă

Finala Dificultate Masculin
16:30 – 17:00        Izolarea se deschide        Telescaun  Kalinderu
-17:00-            Izolarea se închide        Telescaun  Kalinderu
Verificarea atleţilor lipsă.
17:05– 17:20        Vizualizarea traseului        Structura de gheaţă
17:30 – 19:00        Competiţia            Structura de gheaţă
19:00 – 19:30        Ceremonia de premiere        Structura de gheaţă
Focul de artificii            Structura de gheaţă

Targul National Imobiliar
Imobiliare Valea Prahovei
To Top

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co