Concursuri

TOMBOLA VERII

excursie-web

Tombola este organizata de ziarul Valea Prahovei (SC MIXMONTAN SRL) in perioada 13 august – 13 aprilie 2010.
La acesta tombola pot participa toti cititorii ziarului Valea Prahovei pe baza talonului  din ziar.
In fiecare saptamana toate taloanele depuse la redactiile ziarului sunt introduse in urna de tombola de unde se extrag 5 taloane care vor participa la tombola finala.
Lista celor inscrisi pentru tombola finala se poate consulta in ziarul Valea Prahovei si pe internet la www.zvp.ro

*La tombola nu au voie sa participe angajatii SC MIXMONTAN SRL.

SEJUR CORFU – OFERIT DE ZIARUL VALEA PRAHOVEI PRIN AGENŢIA GERADA TOUR PLOIEŞTI –
www.gerada.ro
Vilă la Corfu 3 stele, 7 nopţi, demipensiune, transport autocar.
Perioada: 30.08.2010 – 20.09.2010
Extragerea finală are loc vineri, 13 august 2010, ora 09.00,
în direct la VPTV.

21-27 aprilie 2010 – Participanţii din săptămâna I: kalimera = buna ziua!
înscrişi la extragerea finală sunt:

1. Elena SANDU – Câmpina
2. Marius GRIGORE – Brebu
3. Paul RADU – Câmpina
4. Magdalena Adriana CIOCIANU – Sinaia
5. Andrei SAMOILĂ – Câmpina

28 aprilie-4 mai 2010 – Participanţii din săptămâna a II-a: apyia
înscrişi la extragerea finală sunt:

1. Lenuţa ICLODEAN – Câmpina
2. Diana Maria RADU – Câmpina
3. Maria ZECHERU – Brebu
4. Mircea ION – Câmpina
5. Aurel SAMOILĂ – Câmpina

5 mai-11 mai 2010 – Participanţii din săptămâna a III-a: παραλία = plajă
înscrişi la extragerea finală sunt:

1. Florina CÎRCIU – Cornu de Jos
2. Gabriela MIRCEA – Câmpina
3. Valeriu BĂLINEANU – Poiana Câmpina
4. Alexandru VINTILOIU – Breaza
5. Ioana MIHĂILESCU – Ploieşti

12 mai-18 mai 2010 – Participanţii din săptămâna a IV-a: κρουαζιέρα = croazieră
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Mircea ION – Câmpina
2. Ilenuţa NIŢOI – Câmpina
3. Angela BULMACI – Câmpina
4. Ioana Andreea JITARU – Câmpina
5. Luminiţa Melania BRATU – Câmpina

19 mai-25 mai 2010 – Participanţii din săptămâna a V-a: αεράκι = briză
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Petre DINU – Sinaia
2. Olimpia DRĂGUŞ – Câmpina
3. Lenuţa ICLODEAN – Câmpina
4. Dumitra MIHAI – Câmpina
5. Iuliana CHIRIŢĂ – Proviţa de Jos

26 mai-1 iunie 2010 – Participanţii din săptămâna a VI-a: ήλιος = soare
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Elena Iuliana KISS – Scorţeni
2. Gheorghe NICULESCU- Câmpina
3. Ionuţ LEFTER – Câmpina
4. Mitică GEORGESCU – Câmpina
5. Ionuţ Marius BRATU – Ploieşti

2 iunie-8 iunie 2010 – Participanţii din săptămâna a VII-a: αλεξήλιο = umbrelă de soare
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Mihai Răzvan CÎRCIU – Câmpina
2. Simona GOŞU – Câmpina
3. Viorica GROZEA – Câmpina
4. Maria STANCU – Câmpina
5. Cristina DINU – Bordeni

9 iunie-15 iunie 2010 – Participanţii din săptămâna a VIII-a: καρέκλα = şezlong
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Magdalena Adriana CIOCIANU – Sinaia
2. Arina MANEA – Câmpina
3. Iuliana CHIRIŢĂ – Proviţa de Jos
4. Corina TOADER – Câmpina
5. Mihai Ciprian TUDOSE – Câmpina

16 iunie-22 iunie 2010 – Participanţii din săptămâna a IX-a: κύμα = val
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Andrei GHEORGHIU – Câmpina
2. Alexandru CINCĂ – Câmpina
3. Ruxandra CREŢU – Telega
4. Daniela Ilona BERESCU – Câmpina
5. Daniela GEORGESCU – Câmpina

23 iunie-29 iunie 2010 – Participanţii din săptămâna a X-a: ploío = vapor
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Maria LAMBA – Câmpina
2. Maria Cristina ILIESCU – Ploieşti
3. Ruxandra CREŢU – Telega
4. Narcis STANCU – Câmpina
5. Iuliana CHIRIŢĂ – Proviţa de Jos

30 iunie-6 iulie 2010 – Participanţii din săptămâna a XI-a: achiváda = scoică
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Alexandrina ENACHE – Câmpina
2. Alexandru ŞTEFAN – Câmpina
3. Daniela Elena BERESCU – Câmpina
4. Alexandru CINCĂ – Câmpina
5. Maria DĂNESCU- Câmpina

7 iulie-13 iulie 2010 – Participanţii din săptămâna a XII-a: iliovasílema = apus
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Florian POPA – Câmpina
2. Magdalena Adriana CIOCIANU – Sinaia
3. Valeriu BĂLINEANU- Poiana Câmpina
4. Carmen Andreea IVAN – Câmpina
5. Stella BARCA – Plopeni

14 iulie-20 iulie 2010 – Participanţii din săptămâna a XIII-a: λεμονάδα = limonadă
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Andreea BUZAŞ- Câmpina
2. Mihai Gh. ENACHE – Câmpina
3. Ion I. BEDREAG – Câmpina
4. Karina KARNITSCHER – Câmpina
5. Daniela Ilona BERESCU – Câmpina

21 iulie-27 iulie 2010 – Participanţii din săptămâna a XIV-a: λουριά = şlapi
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Viorel ILISEI- Câmpina
2. Dragoş Mihail MOJEA – Câmpina
3. Lucica MĂNESCU – Câmpina
4. Mihai Răzvan CÎRCIU – Câmpina
5. Valeriu BĂLINEANU – Poiana Câmpina

28 iulie-3 august 2010 – Participanţii din săptămâna a XV-a: ντίσκο = discoteca
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Cornelia NICHIFOR- Câmpina
2. Florica RĂDULICI- Poiana Câmpina
3. Maria LAMBA – Câmpina
4. Iuliana CHIRIŢĂ – Câmpina
5. Ruxandra CREŢU – Telega

4 august-10 august 2010 – Participanţii din săptămâna a XVI-a: kástrou ámmou = castel de nisip
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Ion I. BODREAG – Câmpina
2. Karina KARTNITSCHER – Poiana Câmpina
3. Sonia STOICA – Câmpina
4. Andrei-Bongdan MIRCEA – Câmpina
5. Luminiţa Melania BRATU – Câmpina

11 august-17 august 2010 – Participanţii din săptămâna a XVII-a: νικητής = câştigător
înscrişi la extragerea finală sunt:
1. Tănase DANESCU – Câmpina
2. Constantin SCÎNTEE – Câmpina
3. Ioan ILEA – Valea Doftanei
4. Tatiana NECULA – Câmpina
5. Florica RĂDULICI – Poiana Câmpina

VIORICA GROZEA din Câmpina este câştigătoarea excursiei.

„După ce am fost sunată de mai multe ori de cei din redacţia Valea Prahovei TV,
mi-am dat seama că nu este o glumă. Mă bucur foarte mult că am câştigat această excursie, mai ales că nu am câştigat niciodată la un concurs. M-aţi luat pe nepregătite”.

Click to comment

Leave a Reply

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Imobiliare Valea Prahovei
To Top

Powered by themekiller.com watchanimeonline.co